O nás

Hostel a apartmány Dimael

Hostel Dimael ponúka príjemné a moderné ubytovanie pre 24 hostí so zdieľaným socialným zariadením rozdeleným pre mužov a pre ženy a plne zariadenou spoločnou kuchynkou s práčkou a umývačkou.

Hostel a apartmány Dimael sa nachádzajú v centre bratislavskej mestskej časti Rača. Sú ideálne nielen pre dlhodobé pobyty, ale aj pobyty na kratšie obdobie za výhodné a rozumné ceny. U nás Vás poteší nielen priestranné parkovisko, ale aj reštaurácia s možnosťou takmer celodenného stravovania. Autobusová a električková zástavka je 100 m od objektu.

Dimael Apartments ponúka pohodlné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách. K dispozícii je 16 samostatných izieb s vlastnou kúpeľňou a maximálnou kapacitou 46 osôb. Na výber máte:

  • desať 2-lôžkových izieb s kuchynkou (smart TV, klimatizácia, mini chladnička)
  • dve 2-lôžkové izby bez kuchynky, (smart TV, klimatizácia, chladnička s mrazákom, mikrovlnka, varná kanvica)
  • dva apartmány pozostávajúce z dvoch 2-lôžkových izieb (smart TV, klimatizácia, mini chladnička) - ideálne pre dva páry, rodinu, prípadne skupinu štyroch ľudí

K izbám poskytujeme aj možnosť aj prístelky v podobe štandardnej postele.

Každá izba je vždy vybavená smart TV s viac ako 100 programami a klimatizáciou. Nechýba ani nástenný ventilátor na diaľkové ovládanie, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička. Poteší Vás aj písací stolík, šatníková skriňa a postele s kvalitnými a pohodlnými matracmi. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou (osušky sú k dispozícii na požiadanie). V izbách s kuchynkami je navyše k dispozícii na požiadanie indukčná varná doska a základné kuchynské príslušenstvo.

Okrem bezplatného parkovania máte k dispozícii aj bezplatné WiFi pripojenie. Apartmány ponúkajú možnosť využitia práčove s kvalitnými Samsung práčkami a sušičkami. Na našej recepcii Vám s radosťou pomôžu a poradia. Recepcia je k dispozícii od pondelka do piatku, a to v čase od 8:30 - 15:30. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom, preto nemusíte sa obávať ani o svoje autá a zaparkovať ich môžete na našom stráženom parkovisku. Tešíme sa na Vás!

Priamo pod ubytovaním sa nachádza reštaurácia Sedmička kde vám ponúkame stravovanie a príjemne posedenie na terase.


Rezervácia izby